KOMBİ TESİSAT PROJESİ

Başkentgaz Doğalgaz Tesisatı Proje Çizimi

Doğalgaz tesisatı ve doğalgaz proje çizimi Başkentgaz tarafından kontrol edilmekte, Başkentgaz tarafından yapılmamaktadır. Bu nedenle Başkentgaz proje çizimi için Başkentgaz sertifikası olan bir doğalgaz firması ile çalışılmalıdır. Gerek doğalgaz tadilat projesi gerekse doğalgaz proje çizimi için firmamızla görüşebilir, yetkili mühendis ve teknikerlerden oluşan uzman kadromuzla görüşerek projelendirme sürecini başlatabilirsiniz.

Doğalgaz proje çizim aşamaları;

Doğalgazlı cihazlarınızın proje çizimi için Başkentgaz Yetkili Mühendislerimiz binanıza gelerek gerekli ölçüm ve ön röleveyi alır. Çizimler öncelikle bilgisayar ortamında yapılır ve proje Başkentgaz ' a onay için sunulur. Başkentgaz tarafından onaylanan proje için Başkentgaz 'tan kontrol ve gaz açma randevusu alınır.

Şartnameye uygun doğalgaz proje çizimi yapıldıktan sonra gaz açım evrağı Başkentgaz mühendisleri tarafından onaylanır. Gaz açma tarihinde Başkentgaz gaz açma mühendisi ve firmamızın mühendisleri gaz açma işlemini tamamlar.

Herhangi bir Başkentgaz proje çizimi uygunsuzluğu tespit edildiğinde gerekli düzeltmeler yapılır. Doğalgaz proje çizimi ve doğalgaz tadilat projesi için firmamızla görüşebilir, bacalı kombiden hermetik veya yoğuşmalı kombiye geçişlerde zorunlu olan Başkentgaz  yeni proje çizimi için profesyonel destek alabilirsiniz. En fazla 3 – 5 iş gününde tamamlanan projeler için firmamız en doğru adrestir.